Deze week fabrieksleegverkoop!
00
dagen
00
uren
00
minuten
00
seconden

Keihard de goedkoopste!

Vakantiegeld binnen? Nieuwe vloer!
Vakantiegeld binnen? Nieuwe vloer!
Vakantiegeld binnen? Nieuwe vloer!
Vakantiegeld binnen? Nieuwe vloer!
Ontzorgings-banner BeBo Vloeren PVC (2)
Dryback PVC voorkant aanbieding
Dryback pvc mobiele vesrie
Fabriek van Bebo Parket
Kom langs in onze fabriek tijdens onze leegverkoop
DEZE WEEK FABRIEKSLEEGVERKOOP IN ETTEN-LEUR & VRIEZENVEEN

Binnenkijken bij Margriet & kat Roos “Mijn vloer is stijlvol, stil én makkelijk schoon te maken, ideaal met al dat bezoek!”

In haar gezellige appartement in Amsterdam geniet oud-docent Margriet (69) van haar rustige leven, omringd door boeken, kookspulletjes en haar kat Roos. Hoewel ze alleen woont, is haar huis zelden leeg. “Ik heb een grote vriendenkring en veel oud-leerlingen die even aanwaaien voor een kop koffie,” vertelt Margriet glimlachend. “Gezelligheid is voor mij het allerbelangrijkste, maar ik wilde ook een stijlvolle en praktische basis voor mijn interieur. Toen mijn oude vloer aan vervanging toe was, ging ik op zoek naar iets nieuws.”

Een goed advies van BeBo

Margriet dacht eerst aan klik-PVC, maar omdat ze rekening moest houden met de VVE en haar onderburen, adviseerden wij haar verlijmbaar PVC. “Ze legden uit dat dit veel stiller is, omdat het direct op de ondergrond wordt geplakt. Geen klikgeluiden en een strakke uitstraling, het klonk ideaal,” vertelt Margriet. “Het was een gouden tip, want nu kunnen mijn gasten zonder geluidsoverlast in- en uitlopen. Mijn oog viel direct op de Kingsize Nicosia.”

Binnenkijken bij Margriet en Roos
Binnenkijken bij Margriet en Roos

Wat kenmerkt jouw interieurstijl?

Margriets appartement ademt warmte en gezelligheid. Haar meubels zijn een mix van erfstukken en nieuwe vondsten. “Ik hou van tijdloze elegantie met persoonlijke accenten,” zegt ze. “Boekenplanken vol romans en kookboeken, een grote eettafel voor gezellige diners en een comfortabele bank bij de houtkachel.”
De rustige houttint van de PVC-vloer past perfect bij haar warme interieur. “Het brengt rust en eenheid in de ruimte, zonder te overheersen,” legt ze uit. “Het voelt klassiek, maar oogt modern, precies wat ik zocht.”

De fijnste vierkante meters van het huis

Margriet brengt graag tijd door in de keuken. “Koken is mijn grote passie. Van ingewikkelde recepten tot simpel comfort food, ik vind het heerlijk om nieuwe smaken uit te proberen en mijn gasten te verrassen.”
Ze lacht: “Er belandt nog weleens wat op de grond, maar gelukkig is de vloer heel makkelijk schoon te maken. Even een doekje erover en alles is weer netjes.” Roos heeft haar favoriete plekje op ‘haar’ stoel voor het raam, waar ze uren naar buiten staart of een dutje doet in de zon. “De vloer voelt warm aan, zelfs zonder vloerkleed. Dat vindt Roos heerlijk,” vertelt Margriet.

Binnenkijken bij Margriet en Roos
Binnenkijken bij Margriet en Roos

In de praktijk

De verlijmbare PVC-vloer blijkt een uitstekende keuze. “Het is muisstil en ontzettend praktisch. Ik hoef me geen zorgen te maken over krassen van Roos of vlekken als ik weer eens enthousiast sta te koken,” zegt Margriet tevreden. “Het is een kwestie van even stofzuigen en af en toe een vochtige doek erover, en hij blijft er prachtig uitzien.”
Ook het bezoek is enthousiast over de nieuwe vloer. “Ik krijg vaak complimenten dat mijn appartement zo warm en stijlvol oogt,” vertelt Margriet trots. “En ik hoef niet bang te zijn voor geluidsoverlast als vrienden of oud-leerlingen weer eens blijven plakken voor een gezellige avond.”

Tip van de bewoner

“Bij BeBo gaven ze me echt een eerlijk en deskundig advies,” zegt Margriet. “Ze hebben me geadviseerd om voor Dryback-PVC te gaan in plaats van klik-PVC vanwege het geluid. De stoffeerders werkten netjes en snel. Ze zorgden voor een perfecte egalisatie en een strakke afwerking met een mooie hoge plint. Het waren niet alleen vakmensen, ze waren ook nog eens ontzettend vriendelijk. Dat maakte het hele proces een stuk leuker!”

Binnenkijken bij Margriet en Roos

Heb jij een BeBo-vloer? Laat het ons weten! We nemen graag een kijkje en wie weet is jouw verhaal het volgende in Binnenkijken bij!

Wat onze klanten zeggen Onze klanten beoordelen ons met een 9/10

Jaron Stienstra

10/10

Goede ervaring gehad, met open armen ontvangen. Goede service, en top laminaat.

Ramon Smit

10/10

Zeer klantvriendelijk, laagdrempelig en hele nette prijzen. Wel opletten, prijzen zijn excl. BTW maar dat staat ook aangegeven.

Wendy Olivier

9/10

Go BEBO, topplek, heb gewoon een vakantie gevoel. Allemaal leuke extra’s maar vooral heel fijne hulp en meedenkadvies. Superblij.

Sven Valk

9/10

Top service gehad van begin tot het eind. Ik ben zeer tevreden. Top!