Lees verder
Keihard de goedkoopste!
Direct meenemen
25 jaar garantie
Altijd 14 dagen bedenktijd
| Maandag 19 januari van 08:00 - 16:30 uur |
| Dinsdag 20 januari van 08:00 - 16:30 uur |
| WoensdagExtra koopavond 21 januari van 08:00 - 21:00 uur |
| Donderdag 22 januari van 08:00 - 16:30 uur |
| Vrijdag 23 januari van 08:00 - 16:30 uur |
| Zaterdag 24 januari van 07:30 - 16:00 uur |
| Zondag 25 januari altijd gesloten |
UV- bescherming vind je in diverse producten zoals de bekende zonnebril. Het bedrijf Bebo Parket past UV- bescherming nu ook toe op vloeren. Je kunt denken aan een olie met UV- beschermende werking. Dit heeft als voordeel dat de vloer dankzij de UV- beschermende lagen, nét zo sterk en slijtvast wordt als een PVC of tegelvloer.
Deze zogenaamde UV- olie wordt al gebruikt voor meubelen zoals kastjes en deuren. Maar het werd nog niet gebruikt voor grote producten of oppervlakken. Bebo Parket vindt UV- olie een briljante uitvinding en past het daarom ook toe op zijn vloeren. Het is vooral een perfecte oplossing voor vloeren op plaatsen als in de keuken, waar mensen vaak uit praktische redenen voor een tegelvloer kiezen. Hier kan dan, dankzij de OV- beschermende olie, gerust een houten vloer geplaatst worden.
Bebo Parket biedt Europees eiken vloeren aan van hoge kwaliteit. Wanneer deze houten vloeren voorzien worden van UV- olie, krijgt het hout hier twee lagen van. De eerste UV- olie laag zorgt voor de gewenste kleur, en de tweede UV- olie laag dient als beschermlaag. Hierdoor krijgt de vloer een sterke, slijtvaste laag over zich. Dit maakt de vloer perfect voor grote, drukke gezinnen, huisdieren en kleine kinderen. Ook is het hierdoor goed te leggen in keukens, hotels en zelfs de horeca.
De UV- lagen worden onder speciale lampen met een hoge temperatuur van 800 graden in de vloer gebrand. ‘De olie hard hierdoor direct uit’ legt Bebo Parket uit. ‘Hierdoor behaal je een kleurvaste, onderhoudsvriendelijke én onderhoudsvrije vloer’. Ook kan de vloer dankzij deze innovatieve behandeling perfect gecombineerd worden met vloerverwarming.
Bebo Parket is gevestigd in Vriezenveen aan de Bovenlandweg 10. Het is een zeer dynamisch bedrijf dat wordt gerund door Frans Bolier en Johan van de Beek. Het in 2006 opgerichte bedrijf richt zich vooral op kwaliteit en de voordeligste prijs. Ook gaat Bebo Parket voor de beste productie van vloeren en een zeer snelle en goede service. Zowel de particulier als groothandel kan profiteren van uitzonderlijke scherpe prijzen en een groot aanbod aan producten.

Top geholpen en voor een mooie prijs alles kunnen kopen wat ik wil. Heel vriendelijk, meedenkend en tegemoetkomend personeel! Bedankt!
Uitstekende service en klantgerichtheid! Het team is ontzettend vriendelijk en denkt echt met je mee. Ik heb een zeer prettige ervaring gehad en voelde me goed geholpen. Absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar persoonlijke en betrouwbare service!
De wat langere rit zeker waard. Duidelijke uitleg, door vriendelijk personeel. Levering ook in België, super!
Super gezellige ontvangst door gastvrije medewerkers. Zeer behulpzaam. Goed advies en mooie prijs. Echt aan te bevelen als je een betaalbare, mooie vloer wil kopen. De keuze is reuze!
Fijne en snelle service. Ze denken goed mee en je krijgt ruimte keuze te drinken en te eten erg verassend en super geregeld dus alle sterren dik verdiend! Straks genieten van prachtige vloeren in ons huis!
Super goed ontvangen met een hapje en een drankje erbij. Top prijzen en super service, uitermate vriendelijke mensen met professionele uitleg.
Onze favoriete zaak. Voel me altijd welkom. Oprecht aardige mensen, niet te vergeten goedkoop en top spullen. Daarbij ook nog heerlijk eten en drinken. AANRADER!
